Zapytaj o obóz Rezerwacja

FAQ

Moje dziecko jedzie pierwszy raz same na obóz bez żadnych znajomych, czy przyjeżdża do Was dużo takich dzieci?

Tak na nasze obozy przyjeżdżają również dzieci bez znajomych lub takie, które jadą w ogóle pierwszy raz na obóz. Oczywiście przyjeżdżają też ze znajomymi lub stali bywalcy naszych obozów, którzy umawiają się na konkretne turnusy, ale nasze turnusy są na tyle liczne, że zawsze znajdą się dzieci z każdej grupy wiekowej.

Moje dziecko pływa już na wind bardzo dobrze, ale chciałoby spróbować kite (lub odwrotnie), czy są grupy początkujące?

Oczywiście prowadzimy zajęcia na każdym etapie nauczania od zera, ze wszystkich sportów. Grupy dzielimy na poziomy według zaawansowania. Mamy też opcję PRO, gdzie uczymy i szlifujemy freestyle’owe tricki.

Moja córka/syn przyjeżdża z koleżanką/kolegą, czy mogą być razem w pokoju?

W karcie kwalifikacyjnej jest specjalna rubryka: z kim zakwaterować, wystarczy wpisać imię i nazwisko koleżanki/kolegi i tak zakwaterujemy. Obozowiczów kwaterujemy oczywiście wg płci oraz wieku.

Czy wasze obozy są zgłoszone do kuratorium?

Tak, każdy nasz turnus jest zgłoszony do Kuratorium Oświaty i działamy wg wytycznych kuratorium. Na każdym turnusie jest Kierownik obozu oraz wychowawcy, którzy posiadają wymagane kwalifikację.

Czy trzeba mieć swoją deskorolkę?

Deskorolki i deski typu surfskate udostępniamy naszym obozowiczom na czas zajęć, również kaski i ochraniacze. Jeśli uczestnik chce jednak jeździć na swoim sprzęcie, to może. Oczywiście sprzęt musi być w stanie nie zagrażającym bezpieczeństwu.

Co trzeba zabrać na obóz?

Śpiwór/kołdrę i poduszkę oraz rzeczy na typowo sportowy obóz z uwzględnieniem wchodzenia do wody dwa razy dziennie: ręczniki, strój/kąpielówki, klapki, buty sportowe, czapka z daszkiem, ciepła czapka, oprócz letnich ubrań też rzeczy przeciwdeszczowe i cieplejsze (pogoda bywa różna i nieraz mocniej zawieje), krem z filtrem UV, przybory toaletowe, regularnie zażywane leki (niezbędna informacja w karcie uczestnika), piankę lub dwie (w przypadku niewynajmowania na miejscu), dla zmarzluchów rękawiczki i buty neoprenowe itp. Dokładny spis rzeczy uczestnicy otrzymują przed obozem mailowo.

Co robicie jak nie wieje lub pogoda jest paskudna?

Mamy wiele zajęć alternatywnych, Jedyni na Półwyspie mamy zadaszony tor do jazdy na deskorolkach typu surf skate oraz od tego roku skatepark w hangarze, dlatego żadna pogoda nie jest nam straszna!

Co z komórkami czy zabieramy dzieciom telefony?

Nie zabieramy dzieciom telefonów, ale cała kadra zwraca mocno uwagę na korzystanie z nich i mamy kategoryczny zakaz używania telefonów podczas zajęć, a grafik mamy mocno napięty J więc z telefonów można korzystać tylko w czasie wolnym, który jest najczęściej po obiedzie oraz kolacji i nie trwa długo bo wieczorami też mamy co robić.

Gdzie dzieci jedzą posiłki?

Posiłki jemy na Campingu, gdzie mamy specjalną obozową stołówkę znajdującą się za campingową restauracją, która przygotowuje dla nas wszystkie posiłki.

Czy dziecko musi mieć piankę na obóz?

Jeśli nie posiada swojej można mu wynająć za dodatkową opłatą, w tym celu należy w trakcie zgłoszenia zaznaczyć rubrykę wynajmu pianki lub zgłosić taką potrzebę i opłacić na miejscu. Jednak lepiej z wyprzedzeniem poinformować o wynajmie.

Czy mogę dostać fakturę?

Oczywiście. W systemie uczestnika jest zakładka pobrania faktury, gdzie należy wpisać dane i pobrać gotową fakturę.

Czy można na miejscu zmieć sport wiodący lub grupę sportową?

Raczej nie ma takiej możliwości, gdyż planujemy grupy z wyprzedzeniem, aby mieć odpowiednią ilość sprzętu i instruktorów. Można starać się zmienić sport wiodący lub grupę, jedynie w pierwszym dniu obozu i tylko i wyłącznie w przypadku, gdy znajdzie się wolne miejsce w odpowiedniej grupie. Należy pamiętać, iż grupy sportowe tworzone są przede wszystkim ze względu na poziom zaawansowania i warunki fizyczne uczestnika, a dopiero potem ze względu na wiek i inne uwarunkowania. Nie możemy dać gwarancji takiej zmiany.

Czy zapewniacie posiłki dla uczestników o specjalnych dietach?

Mamy jedynie opcję wegeteriańską, którą należy wpisać podczas zgłoszenia w karcie uczestnika. Niestety nie możemy zapewnić posiłków spełniających kryteria innych diet.

Moje dziecko ma zażywać podczas obozu leki, czy będziecie pilnować?

Wszystkie zażywane przez dziecko leki muszą być wpisane w kartę obozową wraz z dokładną instrukcją podawania leku. Wyłącznie w tym przypadku dziecko będzie mogło przyjmować jakiekolwiek leki i możemy pilnować ich przyjmowania zgodnie ze wskazaniami. Bez pisemnej zgody rodzica, nie możemy pozwolić na przyjmowanie przez dziecko jakiegokolwiek leku.