Zapytaj o obóz Rezerwacja

o nas

Dlaczego wybrać obozy Borsuk CAMPS?

 1. 1 tydzień to nawet 12 atrakcji – oprócz windsurfingu, kitesurfingu, skateboardingu i surfingu, można u nas spróbować takich sportów jak: skimboarding, pływanie na SUP-ie, wakeboarding za motorówką, łapanie równowagi na balance boardzie i slacklinie, jazda na desce typu surfskate, skakanie przez przeszkody w skateparku, czy jazda na placku za motorówką. A do tego dodajmy zorganizowane gry i zabawy.
 2. Mamy super alternatywy na czas niepogody – jako jedyny obóz na Półwyspie, oddajemy do dyspozycji naszym obozowiczom dwie zadaszone infrastruktury sportowe: halę z „suchą falą” oraz skate park w hangarze. Nie ma więc ściemy, jak odwołujemy zajęcia na wodzie.
 3. Nasza lokalizacja to same korzyści – jesteśmy nad wodą, ale w miasteczku, w samym centrum wielu jego atrakcji; mamy też tyle spotów obok, że złapiemy każdy kierunek wiatru;
 4. Nie mamy czasu na nudę – między zajęciami sportowymi czas spędzamy aktywnie na funkcjonalnych rozgrzewkach, sportach zespołowych (koszykówka, siatkówka, rugby), projekcjach filmów sportowych w naszym kinie letnim, czy spotkaniach z inspirującymi sportowcami (np. Victorem Borsukiem – 7-krotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu). Dajemy wybór uczestnikom, bo chcemy, żeby się nie nudzili.
 5. Zagraniczni trenerzy z mekki surfingu – przez cały sezon wakacyjny są z nami doświadczeni trenerzy z Portugalii. Zajęcia prowadzone są też w języku angielskim, dzięki czemu zyskują dodatkowy wymiar edukacyjny.
 6. Inwestujemy w doświadczenia – wiemy, że to największa wartość, dlatego nasze obozy dostarczają niezapomnianych, sportowych wrażeń.
 7. Stawiamy na real – przez intensywnie wypełniony grafik zajęć, nie ma u nas czasu na scrollowanie na telefonie. W ciągu dnia pilnujemy, żeby komórki nie przeszkadzały nam w zajęciach „offline”.
 8. Dokumentujemy świetne chwile – uczestnicy po zakończonym turnusie otrzymują zdjęcia relacjonujące obóz.
 9. Rozumiemy dzieci i młodzież – organizatorami są rodzice trojga dzieci i dobrze rozumieją wyzwania i potrzeby obozowiczów.

Borsuk CAMPS to różnorodne obozy sportowe, które już od ponad 10 lat przyciągają młodych pasjonatów ruchu. Mamy najbardziej urozmaiconą ofertę obozów sportowych nad polskim morzem – u nas spróbujesz takich dyscyplin jak: windsurfing, kitesurfing, surfing, deskorolka czy surfskate.

Zainteresowały Cię nasze obozy? Chcesz, aby Twoje dziecko przeżyło świetne wakacje?

Obozy Borsuk CAMPS organizujemy we współpracy z Cutback Wave – centrum szkoleń surfingowych, surfskate i deskorolki oraz Akademią Windsurfingu Pana Nikodema, szkołą sportów wodnych z kilkunastoletnim doświadczeniem.

W naszej ofercie znajdziesz obozy dla dzieci i młodzieży:

 • obóz windsurfingowy,
 • obóz kitesurfingowy,
 • obozy PRO CAMP wind/kite dla zaawansowanych,
 • obóz surf&skate – kurs surfingu uzupełniony treningiem na lądzie na deskorolkach typu surfskate
 • obóz deskorolkowy uzupełniony zajęciami na wodzie (surf, sup, wake, placek za motorówką).

Każdy obóz Borsuk CAMPS dla dzieci i młodzieży to nie tylko kursy sportów, ale też wiele dodatkowych atrakcji gwarantujących ciekawy program i dużo zabawy.

Zainteresowały Cię nasze obozy? Twój nastolatek chce podczas wakacji poznać nowych ludzi i zyskać nowe umiejętności?

Wakacje na fali - niezależnie od pogody!

Jako jedyni w Polsce posiadamy zadaszoną suchą falę dla desek typu surfskate oraz profesjonalny skatepark z przeszkodami w hangarze! Jedno jest pewne – z nami nie będziesz się nudzić!

Mamy najbardziej urozmaiconą ofertę obozów sportowych nad polskim morzem. Sprawdź!