Zapytaj o obóz Rezerwacja

obozy windsurfingowe

Obóz windsurfingowy to doskonała propozycja dla każdego (8-17 lat), kto pragnie zacząć przygodę na desce z żaglem. Na naszych siedmiodniowych turnusach nad Zatoką Pucką na Płw. Helskim nauczymy cię konkretnych umiejętności pływania na windsurfingu. Ponadto zakosztujesz też wielu innych sportów wodnych, jak i lądowych (m. in. surfskate, skate, skim, SUP, surf). Gwarantujemy efektywnie spędzony czas w iście surferskim klimacie bez względu na pogodę!

pro camp wind

Wind PRO CAMP to obóz windsurfingowy dla dzieci i młodzieży pływających już samodzielnie na windsurfingu – potrafiących samodzielnie obchodzić się ze sprzętem, startujących z plaży, umiejących wypornościowy zwrot przez sztag i rufę oraz posiadających umiejętność halsowania na desce bezmieczowej. W programie kurs windsurfingu z nauką różnych freestyle’owych ewolucji w zależności od postępów kursanta oraz jego celów. Każdy z kursantów otrzymuje własny zestaw sprzętu na czas zajęć.

W tym roku odbędą się dwie edycje specjalne Wind PRO CAMP, podczas których instruktażem zajmie się dyplomowany trener i zawodnik windsurfingu Paweł Szulc.