Zapytaj o obóz Rezerwacja

obozy kitesurfingowe

Obóz kitesurfingowy na Półwyspie Helskim to świetna propozycja dla dzieci i młodzieży (10-17 lat), które w bezpieczny sposób chcą zacząć przygodę z kitem. Kitesurfing dostarcza dużo więcej wrażeń niż windsurfing – jest bardziej dynamiczny, ale jego nauka jest o wiele szybsza. Dla każdego, kto lubi sportowe wyzwania, waży ponad 35 kg i ma więcej niż 10 lat, nasze obozy kitesurfingowe na Półwyspie Helskim to doskonały wybór. Gwarantujemy konkretne umiejętności i sporo adrenaliny z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa! Kitesurfing uzależnia już od pierwszych lekcji z latawcem!

pro camp kite

PRO CAMP Kite to obóz kitesurfingowy dla dzieci i młodzieży pływających już samodzielnie na kitesurfingu – potrafiących samodzielnie obchodzić się z latawcem, swobodnie ostrzyć oraz robić zwroty w obie strony. W programie kurs kitesurfingu z nauką skoków, backrolli i wielu innych freestylowych ewolucji w zależności od postępów kursanta oraz jego celów. Każdy z kursantów otrzymuje własny zestaw sprzętu na czas zajęć.

W tym roku odbędą się dwie edycje specjalne Kite PRO CAMP, podczas których instruktażem zajmie się dyplomowany trener i zawodnik kitesurfingu Grzegorz Łopusiewicz.